Szanowni Państwo
Dodane przez SYDNEI dnia Listopad 25 2010 10:15:00
Szanowni Państwo

„Solidarna Wieś” idąc do wyborów w trosce o byt i przyszłość Naszej Wspólnoty Gminnej stanowienia o jej losie, pomni gorzkich doświadczeń pragniemy działaniu Wójta, Urzędu Gminnemu i innym instytucjom publicznym zapewnić rzetelność i sprawność z poszanowaniem sprawiedliwości, współdziałania władz, dialogu społecznego umacniającego obywateli i ich wspólnoty lokalne szanując godność człowieka, solidaryzując się z innymi chronili poszanowanie dobrych niewzruszonych zasad.
Bardzo zachęcamy wszystkich by odrodzić aktywność społeczną w trosce ogólnego dobra. Demokratyczne wybory samorządowe to najwłaściwszy czas by zrobić ten pierwszy większy krok, i przez poszanowanie dobrej spuścizny jaką jest korzystanie z prawa wyborczego używamy instrumentu w kształtowaniu lepszej przyszłości. Każdy szanujący się mieszkaniec wie że tak uczynić należy ponieważ użalanie się i toczenie jałowych sporów z boku czego jest już nadmiar nie przysporzyło oczekiwanego dobra. Wybrać najlepsze dobro dla siebie każdy raczej potrafi jeżeli jest szeroka oferta wyboru. Komitet Wyborczy Wyborców „Solidarna Wieś” po to został powołany aby tą ofertę wzbogacić i być wybraną jako najlepszą.
Przesłaniem „Solidarnej Wsi" jest szeroko rozumiana aktywność mieszkańców tworząca dobry klimat dla podmiotowości petenta, służebności Urzędu, dobrego przedstawicielstwa jaką jest Rada Gminy, tworzenia forum debaty publicznej.

Jako komitet Wyborczy Wyborców „Solidarna Wieś” cieszymy się z okazywanego nam zainteresowania i wzrostu aktywności wyborczej wszystkich grup wiekowych w tym szczególnie wieku średniego o dużym już doświadczeniu i młodzieży ciągle podnoszącej swe kwalifikacje.

RAZEM DZIŚ to LEPSZE JUTRO

Pełnomocnik Wyborczy KWW "Solidarna Wieś" - Karol Polak.