ŚWIETLICA W DOLANACH ?? TRWA PROCEDURA NABYCIA DZIAŁKI PRZEZ GMINĘ
Dodane przez SYDNEI dnia Grudzień 29 2011 14:11:23Uregulowanie stanu prawnego działki nr 41 w miejscowości Dolany, to pierwszy etap formalno - prawny który ma doprowadzić do powstania w miejscowości Dolany Świetlicy wiejskiej z prawdziwego zdarzenia.
Rozszerzona zawartość newsa
Uregulowanie stanu prawnego działki nr 41 w miejscowości Dolany, to pierwszy etap formalno - prawny który ma doprowadzić do powstania w miejscowości Dolany Świetlicy wiejskiej z prawdziwego zdarzenia.(fot.SYDNEI .... działka nr 41 pod Świetlicę Wiejską w miejscowości Dolany)


Pomysł Świetlicy wiejskiej w Dolanach powstał podczas Zebrania sprawozdawczo - wyborczego w w tej miejscowości, wiosną bieżącego roku. Zebrani mieszkańcy na zebraniu zgłosili to foralnie jako jeden z głównych wniosków zebrania - "zagospodarowanie działki pod świetlicę wiejską w Dolanach"

Tematem zajął się Samorząd Sołectwa Dolany i już kilka dni później Sołtys Pan Wojciech Pietkiewicz zgłosił na Sesji Rady Gminy Koszyce wniosek o uregulowanie stanu prawnego działki pod świetlice wiejską w naszej miejscowości.

Wnioskiem z 30 września 2011 roku Samorząd Sołectwa Dolany wniósł najważniejsze potrzeby w miejscowości Dolany , w tym " wzbogacenie Sołectwa Dolany o świetlicę wiejską na działce nr 41 w miejscowości Dolany"

Po kilkunastu interwencjach, oraz interwencji radnego Tadeusza Polaka podczas posiedzenia wspólnego Komisji Rady Gminy Koszyce z dnia 14 grudnia, Wójt Gminy w odpowiedzi pisemnej przystąpił do realizacji wniosku mieszkańców naszej miejscowości.

Poniżej przedstawiamy Państwu Pismo Wójta Gminy Koszyce dot. działki pod świetlice wiejską w miejscowości Dolany w nawiązaniu do zapytania radnego Polaka.
red. SYDNEI